Славиша Стоянович: Днес изобщо не бяхме на ниво

Старши треньорът на „Левски“ Славиша Стоянович коментира загубата на отбора от „Арда“. “Сините” отстъпиха с 1:2, като в последните секунди на мача допуснаха изравнително попадение.

“Всяка загуба на „Левски“ е тежка. Особено, като загубиш по такъв начин. Футболът се играе от 90 минути. Днес изобщо не бяхме на ниво, не бяхме агресивни, нямахме организация, липсваха ни комбинации, изобщо всичко. Второто полувреме някои неща изглеждаха както трябва, но ни трябва още време.

Знаете и сами в каква ситуация сме, на някои позиции нямаме много алтернативи, но това е. Не може това да ни е извинение, но на всеки 2-3 дена имаме мач и следва още по труден такъв. Но до края на декември ще е така”, заяви Стоянович.

„Левски“ загуби с 1:2 от „Арда“ на „Герена“, с което тежкият сезон за „сините“ продължава. „Левски“ определено изигра слаб мач, най-вече в предни позиции, където цареше хаос.

„Арда“ от своя страна затвърди реномето си на приятната изненада от началото на сезона, като със спечелените три точки се изравни с „Локомотив“ (Пловдив) на втората позиция. „Левски“ пък е на незавидната девета позиция.

Мачът бе белязан от страхотна късна драма, като в 89-ата минута на мача двата тима си размениха по гол.

До самия край „Арда“ водеше с 1:0 в резултата, но „Левски“ успя да изравни. „Синята“ радост обаче бе твърде кратка, защото веднага след подновяването на играта гостите отбелязаха, а този гол за 2:1 се оказа победен.

Автор на първия гол за гостите стана Матеус Леони, разписал се малко преди почивката. Попадението обаче дойде, след като състезателят на победителите се намираше в очевидно положение на засада.

За 1:1 точен бе Паулиньо, минута преди изтичането на редовното време, а крайния резултат оформи Коконов, който разстреля Михайлов с бомбен изстрел в последните мигове на срещата, преди началото на добавеното време от 5 минути.