Тв водещият Мариян Станков – Мон Дьо е с коронавирус. Това собщи самият той в ефира на Нова тв. „Имам възможно най-леките симптоми“, успокои зрителите той.
Всичко започнало по време на интервюто му с ексцентричния артист Иво Димчев. „В рамките на два часа изгубих обоняние и вдигнах температура. Така разбрах, че нещо не е наред“, уточни Мон Дьо.
Водещият не сдържа сълзите си в ефир.

