Протестиращите блокираха отново столичния бул. „Дондуков“

Протестиращите блокираха отново столичния бул. „Дондуков“

Столичният булувард „Дондуков“ е блокиран от няколко десетки протестиращи. Демонстрацията е организирана от активисти на инициативата „Системата ни убива“.

Майки на деца с увреждания имат палатков лагер пред бившия Партиен дом в София, където вече заседава Народното събрание.

Протестиращите се заканват, че няма да отстъпят, докато Бойко Борисов не подаде оставка.