След бурните метеорологични условия през изминалата нощ, Пожарната служба в София е получила 19 сигнала за паднали дървета. Най-сериозната ситуация е регистрирана в централната част на града, предаде БНТ.
На кръстовището на улиците „Васил Априлов“ и „Шейново“ дърво е паднало върху две паркирани автомобила. Сигналът за инцидента е бил подаден малко след полунощ, след което екип от Първа районна служба е пристигнал на място, за да премахне дървото.
В момента на мястото работи и екип на Аварийна помощ към Столична община, който се заема с разчистването на обекта.


