Засилено присъствие на КАТ има днес по пътищата. Полицаите проверяват дали пътните превозни средства са оборудвани за зимни условия в хода на акция „Зима”.
Екипите на МВР следят дали сме сменили летните гуми на колата със зимни, а също имаме ли и валидни документи и застраховка.
Днес е последният ден на първия етап от акцията. От утре фокусът се насочва към пешеходците, като ще се спират и шофьори, отнемащи тяхното предимство.

